Sestava:                                                  Šilar

Müller Voleský

(58.Volf)

Branky:    72. T.Bače, 73. Müller

Po velmi dobrém, houževnatém výkonu zůstaly tři body doma!

Úvod utkání patřil hostům z Janova. Svým důsledným presinkem nás vůbec nepustili do hry a během první desetiminutovky si vytvořili dvě stoprocentní šance, které naštěstí neproměnili. Díky dobře hrající obraně jsme tento tlak přečkali a postupně hru vyrovnali. Do konce první půle se hrálo převážně

mezi velkými vápny bez výraznějších brankových příležitostí.

Druhý poločas jsme již soupeře přehrávali a svým důrazným napadáním  ho nutili k chybám. V 72.minutě Lukáš Bače našel svou přihrávkou volného Berkyho a ten poslal do samostatného úniku Tomáše Bačeho, jenž sám

před hostujícím brankářem šance využil a otevřel skóre 1:0.  O minutu později zvýšil klasickým „angličanem“ na 2:0 Radek Müller. Od této chvíle vrhli janovští všechny síly do útoku a tím nechávali trhliny ve své obraně, čehož jsme využívali k rychlým protiútokům, ale ani jedna šance z toho vzniklá, neskončila gólem.