Sestava:                                                  Šilar

Voleský Provazník     Berky Maier

(64.Turek)         (58.Gloser)(74.Nikieienko)

T.Bače Müller

Branka: 22.Maier

V utkání prvního s posledním se žádné překvapení nekonalo. Přestože hosté nebyli herně nijak výrazně lepší, tak výsledek jejich postavení v tabulce potvrdil.

Prohrávali jsme již ve 3.minutě, když naše obrana nezachytila dlouhý míč

na půlící čáře. Vyrovnali jsme ve 22.minutě po pěkné kombinaci na jeden dotek v křídelním prostoru a následném  centru Müllera do vápna, kde si míč našel Maier a ten hlavou překonal gólmana hostí. Ve 42.minutě, po ztrátě míče

ve středu pole, proklouzl tatenický hráč mezi naše stopery a zvýšil na 1:2.

Ve druhé půli jsme se snažili výsledek zvrátit, ale tuto snahu nám narušilo v 73.minutě vyloučení Tomáše Bohunka za nesportovní chování. V deseti hráčích už byla šance na body minimální. V 80.minutě zvýšili hosté z rychlého protiútoku na 1:3 a v 88.minutě, po rohovém kopu, dokonali dílo na konečných 1:4.

Přestože naši hráči předvedli sympatický a bojovný výkon, tak tři body bral soupeř.

V neděli 26.5. zajíždíme do Lanškrouna, kde je výkop v 17.hodin.