Sestava:                                                  Šilar

Müller Hanuš

(17.Pilgr)

Branka: 42.Maier

Debakl v Lanškrouně!!!

První půle byla z naší strany velmi špatná. Spousta nepřesností, ze kterých domácí vytěžili tři branky. Ve 24.minutě 1:0 po průniku naší obranou, v 35.minutě 2:0 po centru do vápna a ve 40.minutě 3:0  po přihrávce na naše malé vápno, kde jsme nechali zcela volného hráče a ten již dorážel do prázdné brány. Ve 42.minutě jsme snížili na 1:3 po ose Berky-Pilgr-Maier.

Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a vytvořili si tři vyložené šance, ale ani jedna neskončila gólem! Naopak v 69.minutě jsme inkasovali počtvrté po centru a následné hlavičce. V 72.minutě zvýšili domácí na 5:1 z pokutového kopu a v 74.minutě upravili na konečných 6:1 střelou z asi 18 metrů. V 78.minutě dostal červenou kartu Víťa Šilar, když fauloval lanškrounského hráče v samostatném úniku.

Krajně nepovedený a duševně odevzdaný zápas bez jakéhokoli sportovního zaujetí. Proč asi ( to není těžké uhodnout )?

Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti proti Opatovci v neděli 2.6.