Sestava:                                                Šilar

(64.Volf)                                             (67.Voleský)

Bohunek            Müller

(81.T.Bače)     (88.Vašina)

Branka: 21.Müller

Nedělní  zápas Pod Jelenicí se musel nemalému množství přítomných diváků líbit. Nechybělo ani koření fotbalu, totiž dostatek brankových příležitostí.

V prvním poločase byla hra vyrovnaná a přelévala se od jedné branky ke druhé. Ve 21.minutě přihrál Bohunek do prostoru mezi domácí obránce Müllerovi, ten si míč dobře převzal a sám před gólmanem mazácky, po zemi k zadní tyči, otevřel skóre – 0:1. V poslední minutě první části vyrovnal soupeř po skrumáži v našem vápně, když se nám nepodařilo včas míč „uklidit“ do bezpečí.

Ve druhé půli jsme byli lepší a měli  více šancí i díky tomu, že domácí hráli

od 50.minuty v deseti. Třebovský hráč dostal červenou kartu za dvě žluté. V přečíslení jsme si vytvořili nemálo stoprocentních šancí, ale výborně chytajícího třebovského gólmana ne a ne překonat. To se nám sice podařilo v 82.minutě, ale domácí obránce stačil na poslední chvíli míč vykopnout z prázdné brány.

Následovaly penalty, které se nám již tradičně nepodařilo zvládnout. Zápas

to byl opravdu dobrý a naši hráči zaslouží pochvalu za příkladnou bojovnost a přístup k zápasu.

V neděli 27.10. od 14.hodin hostíme na Mandlu tým Dolní Čermné.