Sestava:                                                  Šilar

(46.Voleský)

Berky              Müller

(71.Turek)   (46.Bohunek)

Branka: 10.Vencl

Poslední podzimní zápas na půdě předposledního týmu jsme tragicky nezvládli. Velmi špatný nesoustředěný výkon. Prvních dvacet minut to vypadalo, že utkání bude bez větších problémů. Nahrávalo tomu i naše brzké vedení, kdy se v 10.minutě trefil z asi 25 metrů Vencl. Postupně však začala být naše hra ležérní a pohodlná, čehož využívali domácí k větší aktivitě a začali nás nepříjemně zatlačovat k naší šestnáctce. Ve 33.minutě jsme dostali laciný gól z 30 metrů a ve 42.minutě do šatny, po centru do našeho vápna, kde zcela nepokrytý hráč zvýšil hlavou na 2:1.

Ve druhém poločase místo větší bojovnosti a snahy utkání zvrátit v náš prospěch, jsme hru zcela odevzdali domácím. Ti začali být ve všech herních činnostech lepší, ale hlavně v bojovnosti. Lajdácký přístup k zápasu nás stál opět ztrátu tří bodů.

Velké poděkování patří obecnímu zastupitelstvu za podporu celého fotbalového oddílu, především mládeže, což je potřebný vklad do budoucnosti.

Též bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, kteří s námi mají trpělivost i po našich někdy velmi špatných výkonech.