12. kolo: Řetová - Dolní Čermná 27.10.2019

Sestava:                                                 Šilar

(79.Turek)

Berky        Müller

(58.Bohunek)(86.Nikieienko)

Branky: 48.Provazník, 76.Maier, 90.Bohunek

Vydřené, ale zasloužené vítězství. Hosté, kteří žádnou velkou fotbalovost nepředváděli, se prakticky do žádné brankové příležitosti nedostali. Za to my si vytvářeli spoustu šancí, které však končili tragickým zakončením. Do 20.minuty jich bylo minimálně pět, a kdyby jen polovina skončila úspěšně, tak mohlo být po zápase. Takto museli naši hráči dřít a strachovat se o výsledek až do konce.

Skóre otevřel ve 48.minutě Radek Provazník, jenž po centru Jakuba Musila dal hlavou na 1:0. V 76.minutě unikl po křídle Radek Müller, přihrál do vápna, kde byl ve správnou chvíli na správném místě Míra Maier a ten zvýšil na 2:0. Ani

za tohoto stavu to soupeř nevzdával a svou bojovnou hrou se snažil výsledek zkorigovat. V 90.minutě vyslal Radek Provazník dlouhým pasem

do samostatného úniku Tomáše Bohunka, který vybíhajícího gólmana hostí přeloboval a upravil na konečných 3:0.

Naše hra nebyla špatná, nejdůležitější ovšem bylo, že jsme se ne příliš dobré hře soupeře nepřizpůsobili a hráli si to svoje.

Na poslední zápas podzimu zajíždíme v sobotu 2.11. do Klášterce nad Orlicí, kde začínáme ve 14.hodin.