Sestava:                                                 Šilar

Šimek Vašina Pilgr      Maier

(57.Berky)(59.Nikieienko)

Müller Voleský

Derby se hrálo za ideálního fotbalového počasí, před poměrně velkou diváckou návštěvou. Naše fanoušky se nám však potěšit nepodařilo.

Bojovný, vyrovnaný zápas v duchu fair play s minimem šancí. V takto vedeném utkání jde jen o to, kdo udělá chybu, která bude potrestána. Bohužel, tím chybujícím a potrestaným týmem jsme byli my! Ve 28.minutě se nám nepodařilo zachytit rychlý protiútok hostů a Víťa Šilar musel situaci hasit faulem ve vlastním pokutovém území. Následoval pokutový kop, který hosté proměnili – 0:1.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, byl to opět boj od vápna k vápnu,

bez velkých brankových příležitostí. Až přišla 68.minuta a z rohového kopu jsme inkasovali podruhé.

Dvě standardky pohřbily naši snahu o zisk tří bodů. Stále se nám nedaří dávat góly a bez těch se vyhrávat nedá. Tak snad příště.

V neděli 14.4. zajíždíme do Jablonného nad Orlicí, kde začínáme od 16.00 hodin.