STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj v Řetové

V sobotu 23.5. jsme odehráli domácí turnaj za účasti týmu ze Řetové , Ústí nad Orlicí , Králik a Tatenic . Turnaj se odehrál za  pochmurného počasí .

Sestava : Reichl Lukáš – Zastoupil Jan , Mužík Karel , Sýkora Jan , Fišer Jan , Šikula Vojtěch , Synek Jakub – Chadima Tomáš , Chládek Tadeáš , Hladil Jan , Kolář Luboš

Řetová  :  Králiky    3 : 4 p     (1:1)

Góly : 2 x Chadima Tomáš , Fišer Jan

První zápas nás čekal tým se , kterým jsme na jaře ani na podzim nehráli . Po celý zápas se hra přelévala z jedné strany na druhou a na obou stranách si týmy vytvářeli šance . Výsledek na konci zápasu byl po právu vyrovnaný a šlo se na penalty ve kterých měl větší štěstí soupeř .

Řetová  :  Tatenice   3 : 2    (1:1)

Góly : 3 x Chadima Tomáš

Druhý zápas s Tatenicemi měl podobný průběh jak první jen s tím , že jsme na konci zápasu dokázali vstřelit vítězný gól a tři body jsme brali mi .

Řetová  :  Ústí nad Orlicí    2 : 6   (2:3)

Góly : první gól vlastní , Chadima Tomáš

Ve třetím zápase nás čekal těžký soupeř , který v prvních dvou zápasech turnaje vstřelil každému týmu  devět branek . Silného soupeře se naši hráči nezalekli a ačkoliv  tomu výsledek neodpovídá hrál se vyrovnaný zápas .

Závěrem musíme  hráče pochválit za bojovnost a super výkon v celém turnaji. Musíme poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování hráčů po celou dobu turnaje .  Poděkováni patři i obsluze v kiosku paní Vrabcové  a paní Veselé .

Další výsledky :     Ústí nad Orlicí : Tatenice     9 : 2            Tabulka :  1. Ústí nad orlicí    9.b.

Ústí nad Orlicí : Králiky    9 : 1                               2. Králiky                 5.b.

Tatenice : Králiky    2 : 5                                       3. Řetová                4.b.

4. Tatenice             0.b.

Další program : Středa a pátek tréninky na Mandlu od 16:00 . Další turnaj odehrajeme v sobotui 30.5. v Lukové . Sraz u tělocvičny v 8:00 a nebo na hřišti v Lukové v 8:30 .

Turnaj v Tatenicích

V neděli 3.5. jsem jeli na třetí jarní turnaj do Tatenic . Turnaj se odehrál za pěkného počasí , za účastí týmu z Tatenic , Semanína a Řetové .

Sestava : Fišer Jan – Bašík Petr , Sýkora Jan , Zastoupil Jan , Pokorný Josef , Šikula Vojtěch , Provazníková Amálie  - Chadima Tomáš , Kolář Luboš , Chládek Tadeáš , Kaplan Lukáš

Řetová  :  Semanín     5 : 4p   (1:4)

Góly : 2 x Pokorný Josef , Chadima Tomáš , Bašík Petr

Do prvního zápasu jsme nevstoupili dobře , dělali jsme spousta chyb a tím nám soupeř utekl na hrozivé skóre 0:3 . Našim hráčům se podařilo vstřelit kontaktní gól , ale soupeř dokázal vstřelit do poločasu ještě jeden gól a v poločase jsme prohrávali 1:4 . Do druhého poločasu naši hráči šli s tím , že se poperou o výsledek a začali soupeře přehrávat a přišli i tři krásné branky.Tím i zasloužené vyrovnání na 4:4 . Zápas skončil nerozhodně a šlo se na penalty . Naši hráči byli v proměňování penalt přesnější než soupeř a tížený jeden bod navíc jsme si připsali mi .

Řetová  :  Tatenice   3 : 1    (1:0)

Góly : 2 x Chadima Tomáš , Pokorný Josef

Ve druhém zápase nás čekal urostlí domácí tým , ale naši hráči se tím nenechali zaskočit . Po celý zápas jsme byli lepším týmem a měli jsme více ze hry a dokázali si i vytvořit pěkné šance . Byla jen otázka času  kdy  naši hráči promění šance v góly . V prvním poločase jsme vstřelili gól po velmi pěkné akci a zaslouženě jsme poločas vyhráli . Ve druhém poločase jsme navýšili skóre na 2:0 , ale soupeř dokázal vstřelit kontaktní gól , ale to bylo z jejich strany vše . Naši hráči po inkasovaném gólu odpověděli hned gólem na 3:1 a dotáhli zápas do vítězného konce a zaslouženě vyhráli .

Závěrem musíme  hráče pochválit za bojovnost a super výkon v celém turnaji . Musíme poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování hráčů po celou dobu turnaje . Nedělám to často , že bych někoho vyzvedával v turnaji  a chválil jednotlivě , ale dnes musím  pochválit Amálii Provazníkovou , která odehrála první turnaj za starší přípravku a patřila mezi opory týmu .

Tabulka : 1. Řetová     5.b.                                                Další výsledek : Semanín  :  Tatenice   1 : 3

2. Tatenice  3.b.

3. Semanín  1.b.

Další program :  Středa a pátek tréninky na Mandlu od 16:00 . Další turnaj odehrajeme v neděli 17.5. v Ústí nad Orlicí v 9:00 .Sraz u tělocvičny v 8:15 a nebo na hřišti v Ústí nad Orlicí  v 8:30 .

V sobotu 25.4. jsme odehráli turnaj na domácím hřišti na Mandlu . Turnaj se odehrál za velmi pěkného a slunečného počasí . Turnaje se zúčastnili týmy  Řetové , Ústí nad Orlicí , Kerhartic a Rudoltic .

Sestava : Reichl Lukáš  -  Synek Jakub , Zastoupil Jan , Fišer Jan , Šikula Vojtěch , Sýkora Jan , Mužík Karel – Kolář Luboš , Kaplan Lukáš , Chadima Tomáš , Chládek Tadeáš

Řetová  : Rudoltice    1 : 3   (0:2)

Góly : Synek Jakub

V prvním zápase se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou dvou stranách , ale bohužel jsme neproměňovali šance a na to jsme doplatili , protože soupeři se podařilo nějaké šance proměnit .

Řetová  :  Kerhartice   4 : 3    (0:0)

Góly : Chadima Tomáš , Kaplan Lukáš , Chládek Tadeáš , Reichl Lukáš

I v druhém zápase se hrál vyrovnaný fotbal  se šancemi na obou stranách . V prvním poločase se nepodařilo nikomu z týmů vstřelit gól , ale ve druhém poločase se  z góly roztrhnul pytel . Náš tým pokaždé vedl a soupeř musel dotahovat , ale dokázali jsme udržet vítězství na naší straně .

Řetová  :  Ústí nad Orlicí   3  :  6  (1:3)

Góly : Sýkora Jan , Fišer Jan , Chadima Tomáš

Ve třetím zápase nás čekal velmi silný soupeř a dokazoval to od začátku , že to bude pro naše hráče velmi náročný zápas . Zápas se hrál ve velkém tempu , ale naši hráči dokázali , že i s takto silným soupeřem se dá hrát vyrovnaný fotbal . Výsledek tomu nenasvědčuje , ale soupeř se na vítězství nadřel jak po zápase řekl trenér Ústí.

Závěrem musíme  hráče pochválit za bojovnost a super výkon v celém turnaji. Musíme poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování hráčů po celou dobu turnaje .  Poděkováni patři i obsluze v kiosku paní Vrabcové  a paní Veselé .

Další výsledky : Rudoltice : Kerhartice  4 : 2                             Tabulka : 1 . Ústí nad Orlicí   9.b.

Rudoltice : Ústí nad Orlicí  2 : 5                                      2 . Rudoltice            6.b.

Kerhartice : Ústí nad Orlicí  3 : 9                                     3 . Řetová               3.b.

4 . Kerhartice          0.b.

Další program : Středa a pátek tréninky na Mandlu od 16:00 . Další turnaj odehrajeme v neděli 3.5. v Tatenicích . Sraz u tělocvičny v 8:00 a nebo na hřišti v Tatenicích v 8:45 .

Turnaj v Němčicích

V neděli 19.4. jsme jeli na první jarní turnaj do Němčic . Turnaj se odehrál za velmi pěkného počasí za účasti týmu z  Němčic , Řetové , Zámrsku a Srubů .

Sestava : Reichl Lukáš – Fišer Jan , Šikula Vojtěch , Zastoupil Jan , Hladil Jan , Bašík Petr , Synek Jakub – Kolář Luboš , Kaplan Lukáš , Chadima Tomáš

Řetová : Sruby     3 : 2   (1:2)

Góly : 2 x Bašík Petr , Chadima Tomáš

Do zápasu jsme vstoupily ve vlažném tempu a toho soupeř dokázal využit a vstřelil nám dvě rychlé branky . V průběhu poločasu jsme se dostali do hry a začali jsme soupeře přehrávat a do poločasu jsme dali kontaktní gól . Od začátku druhého poločasu jsme byli lepším týmem a dokázali jsme zápas otočit a zaslouženě jsme vyhráli.

Řetová : Němčice    4 : 3   (0:3)

Góly : 2 x Bašík Petr , Chadima Tomáš , Kolář Luboš

Do zápasu s domácím týmem jsme nestoupili vůbec dobře a v průběhu poločasu nám vstřelili tři laciné branky . Ale nemůžeme říct , že  jsme si nevytvářeli šance . Do druhého poločasu jsme vstoupili s velkou chutí a začali jsme diktovat tempo hry a v průběhu poločasu se  podařilo  otočit zápas .

Řetová : Zámrsk    1 : 2  (1:2)

Góly : Kolář Luboš

Ve třetím zápase jsme opět prohrávali , ale bohužel se nám nepodařilo otočit zápas jak ti první dva zápasy . Tento zápas se odehrál ve velkém tempu se spousta šancemi na obou stranách.

Závěrem musíme  hráče pochválit za bojovnost a super výkon v celém turnaji. Musíme poděkovat rodičům za podporu a povzbuzování hráčů po celou dobu turnaje.

Další výsledky : Němčice : Zámrsk  3:4p                               Tabulka : 1. Zámrsk      8.b.

Sruby : Zámrsk  2:3                                              2. Řetová       6.b.

Němčice : Sruby  2:0                                            3. Němcice    4.b.

4. Sruby         0.b.

Další program : Středa a pátek tréninky na Mandlu od 16:00 . Další turnaj odehrajeme na domácím hřišti na Mandlu v sobotu 25.4. v 9:00 . Sraz na hřišti v 8:30.