Sestava:                                                    Šilar

Müller    Vaňous

(65. Hanuš)

První soutěžní utkání, první prohra.

Na nádherném trávku jsme předvedli bojácný výkon plný hrubých chyb.

Po jedné takové jsme inkasovali gól již v 11. minutě, kdy domácí hráč šel sám na našeho brankáře a druhý o osm minut později z rohového kopu. Světlejší okamžik jsme prožili ve 33. minutě, kdy Bohunek pronikl domácí obranou, ale naneštěstí trefil jen břevno. Ve 38. minutě se ocitl v našem pokutovém území zcela volný domácí hráč a bylo to 3:0.

Ve 47. minutě, opět z rohového kopu, soupeř zvýšil na 4:0. V 51. minutě rozhodčí odpískal proti domácím pokutový kop za faul na Bohunka, který s přehledem proměnil Petr Flídr. V 63. minutě vyslal Vašina střelu na domácí bránu, gólmanovi míč vypadl z rukou a dopře postavený Holínka jej dorazil do sítě. Do bližšího kontaktu jsme se však již nedostali, protože v 70. minutě jsme inkasovali znovu, již potřetí z rohu!!!!! A aby toho nebylo málo, tak v 85. minutě dostal za hrubý faul červenou kartu Radek Müller, což znamená, že bude stát 3 zápasy, což je v době probíhajícíh dovolených dost velký problém.

Prohráli jsme zaslouženě, jelikož soupeř byl po celý zápas lepší. Remíza být mohla, ale to bychom museli být odvážnější, hlavně ve hře dopředu.

Do Králík nás přijelo podpořit asi deset fanoušků, kterým tímto děkujeme a za předvedený výkon se omlouváme.