Sestava:                                                Hůlka

(46.L.Bače)                                                               (86.Turek)

(46.Müller)                             (89.Berky)

Rufer                   Holínka

(46.J.Vaňous)

Branky: 41.Rufer (p.k.), 50. a 75.M.Voleský

Řetovský tým nevstoupil v úvodních minutách do nového ročníku I.B třídy nijak famózně. Ve 4. a 18.minutě, po vlastních chybách, jsme darovali soupeři laciné vedení 0:2. Soupeř byl agresivnější a měl hru pod svou kontrolou. Jiskru naděje vykřesal Filip Vašina, který ve 41.minutě, po krásném průniku do vápna, ideálně nahrál Mirkovi Voleskému. Ten byl při zakončení sražen a rozhodčí automaticky  nařídil pokutový kop. Míč si na značku postavil Dan Rufer a nemýlil se. Tím upravil na poločasových 1:2.

Na začátku druhé části utkání udělal trenér Jiroušek hned tři změny. Ze hřiště odešli z taktických důvodů Šimek, R.Voleský a Holínka. Na trávník nastoupili odpočatí Müller, L.Bače a Jarda Vaňous. Hosty z Moravské Třebové jsme nenechali v úvodu druhé půle vydechnout. Prapor našeho týmu zvedl kapitán Míra Voleský, který otočil skóre dvěma krásnými góly hlavou po rohových kopech v 50. a 75.minutě. V 92.minutě jsme udělali v obranné činnosti hrubku, kterou soupeř využil a srovnal tak na konečných 3:3.