Sestava:                                                 Hůlka

Branky: 33.Rufer, 73.Holínka

Penalty: Flídr, Holínka, Šimek, Sedláček, T.Bače, Vašina

Zápas byl odehrán opět na velmi těžkém a blátivém terénu, což se projevilo

na celkové úrovni hry spoustou chyb a nepřesností na obou stranách.

Zase jsme inkasovali dvě branky, když šel soupeřův hráč sám na Hůlku, který je už v takových situacích prakticky bezmocný. Dvě obdržené branky ( což je pravidlem téměř v každém zápase ) se těžko dohánějí. Přitom dát tři góly a zvrátit utkání na svou stranu je problém i pro mnohem zkušenější týmy. A zase jsme proti Těchonínu „spálili“, co se dalo. Vyložených šancí bylo minimálně

na pět gólů, ale…… Přitom jsou to situace, v kterých jsou naši soupeři většinou úspěšní. Také v tomto zápase jsme měli na počet šancí i přes dvě obdržené branky vyhrát, ale my prostě tyto situace nezvládáme. Přesto se ve 33.minutě prosadil Dan Rufer, který po individuální akci vyrovnal na 1:1 a v 73.minutě Honza Holínka, jenž z těchonínského velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Tím nás poslal do penaltového rozstřelu, ve kterém jsme měli více klidu a štěstí a vyhráli ho 6:5.

V sobotu 21.10. jedeme na tradičně vyhrocené derby do Libchav, kde zase začíná v 15.hodin.