14. kolo: Řetová - Jiskra B 24.3.2019

Voleský Vašina Pilgr       Šimek

Müller Hanuš

(78.Nikieienko)

První jarní utkání pro nás skončilo naprostým debaklem!

Přestože hra nebyla úplně špatná a hráči se vydali ze všech sil, tak v těch nejstěžejnějších okamžicích jsme, jako tým, selhali. Nedařilo se nám zachytávat dlouhé míče za obranu, z čehož jsme inkasovali čtyři branky, když po jednom následoval i pokutový kop. Pátý gól padl po exkluzivní střele z asi 25 metrů.

Za celý zápas  jsme si vytvořili snad jen dvě šance, které se však nepodařilo proměnit. Měli jsme opět pomalý nepřekvapivý přechod do útoku a tím se soupeř stačil vracet do svých obranných pozic. My to prostě do „plných“ neumíme. Navíc nás zase trápila dávná nemoc a to je správné rozhodnutí

ve správnou chvíli.

Hosté z Králík vyhráli zaslouženě a my přišli o tolik potřebné tři body.

Příští zápas nás čeká v Pomezí a odehrajeme jej v neděli 31.3. od 16.00 hodin.