2. kolo: Lanškroun B - Řetová 20.8.2017

Holínka                            Berky

(58.Vencl)                    (66.Hanuš)

Branky (penal.rozstřel): Bohunek, Vaňous, T.Bače, Sedláček

Z nedělního zápasu v Lanškrouně jsme si přivezli cenné dva body.

Díky rekonstrukci tribuny se hrálo na umělé trávě. Tento povrch se negativně podepsal na úrovni hry, kdy jiný odskok a skluz míče dělaly, hlavně našim hráčům ( nezvyklým na tento terén ),  velké problémy a to jsme ještě navíc v první půli hráli proti silnému větru.  Naše hra byla díky těmto podmínkám neurovnaná, chaotická, plná nepřesných přihrávek, horšího zpracování

i celkového ovládání vedení míče ( doufám, že to nevyzní jako výmluva ).

Šancí na obou stranách bylo dost, ale díky výborným výkonům obou brankářů zůstalo při remíze – 0:0. V závěrečném penaltovém rozstřelu se naši hráči pochlapili a čtyřikrát proměnili. Hlavně se však vyznamenal brankář Patrik Hůlka, který již ve druhém utkání chytil dvě penalty ( tentokrát dokonce hned první dvě! ).

Velké poděkování fanouškům, kteří vážili do Lanškrouna cestu a pomohli tak

do Řetové dovézt  důležité dva body!

Do třetího, tentokrát domácího zápasu s Opatovcem, jdeme se čtyřmi body a uděláme vše proto, abychom připojili další. Výkop je v neděli 27.8. od 16.00 hod.