Sestava:                                                    Šilar

Krajně nepovedené jaro jsme potvrdili i v posledním zápase vysokou prohrou 0:4

na domácí půdě s týmem Tatenic.

První půle byla vyrovnaná, ovšem bez jakýchkoliv slibných šancí z naší strany.

Ve 34.minutě dostali hosté míč za naší obranu a jejich útočící hráč už šel sám

na bezmocného Šilara – 0:1. To bylo v prvním poločase vše a nevypadalo to úplně beznadějně.

Bohužel, ve druhé půli byla naše hra mdlá, bez nápadu a potřebné dynamiky. V 59.minutě jsme navíc udělali chybu ve středu hřiště a po následném brejku prohrávali 0:2. V 77.minutě podnikl střelec předchozích dvou gólů sólový průnik naší obranou a mohl slavit hattrick 0:3. A aby toho nebylo málo, tak v poslední minutě utkání tento hráč upravil na konečných 0:4, když šel opět sám na našeho gólmana.

V 1.B třídě zůstáváme i příští rok a to díky bodům, nahraným v podzimní části sezóny a podprůměrným výkonům Horního Újezdu a Těchonína. Na velmi nepovedené jaro

( osm získaných bodů ) musíme zapomenout a pustit se znovu do tvrdé práce v letní přípravě, abychom do následující sezóny vstoupili řádně připraveni a mohli našim fanouškům zase dělat radost. Nebude to jednoduché, protože tým projde částečnou hráčskou obměnou, když nás opouští dlouholetý kapitán a ikona mužstva Standa Sedláček, zkušený špílmachr Míra Voleský, bojovný rychlík Tomáš Bače a

do konkurenčního Semanína přestupující brankář Patrik Hůlka. Tímto bych jim chtěl, jménem celého oddílu, za roky poctivé práce pro řetovský fotbal moc poděkovat a popřát hodně úspěchů v dalším životě.

Na závěr musím poděkovat všem fanouškům, kteří nás neopustili ani ve chvílích, kdy se nám nedařilo a samozřejmě i celému obecnímu zastupitelstvu za podporu.