Sestava:                                                 Šilar

Müller Berky

(62.Hanuš)

Branky: 25.Berky, 69.Vašina

Poslední domácí zápas v tomto ročníku jsme přivítali rezervu z Dolního Újezdu.

V první půli jsme hráli aktivně a zaslouženě jsme od 25.minuty vedli 1:0 brankou Berkyho. Hostující gólman udržel svůj tým ve hře, když vychytal tutovku Müllera. Posléze ještě Tomáš Bače z dobré příležitosti střílel těsně nad.

Druhou půli jsme nezačali špatně. Šanci Berkyho opět zneškodnil hostující brankář. Od 49.minuty jsme odehráli velmi slabou desetiminutovku. Nejdříve nám hosté orazítkovali břevno, ale už v 52.minutě, po volném přímém kopu, soupeř vyrovnal. O dvě minuty později to bylo 1:2, když se útočník Újezdu dostal „českou uličkou“ mezi beky a s nabídnutou šancí si poradil. V 60.minutě to bylo, po rohovém kopu, 1:3.  V 69.minutě snížil Vašina, po učebnicové spolupráci s Tomáčem Bačem a Nikieienkem, na konečných 2:3.

Hosté si konec zápasu již pohlídali a do žádné nebezpečné šance nás

už nepustili.

Další a zároveň poslední zápas letošní sezóny a také poslední v I.B třídě, odehrajeme v sobotu 15.6. od 17.hodin v Moravské Třebové s jejich B-týmem.