Sestava:                                                  Šilar

(70.Berky)

Branka: 60.T.Bače

Nudné utkání s minimem šancí. Nic pro fotbalového labužníka.

Odehráli jsme špatné utkání. Je to stále dokola, špatný příjem míče, což má

za následek nepřesnou přihrávku. Hráči se nenabízí do volných prostorů a spíše se schovávají, každý hraje jen, aby něco nezkazil, místo toho, aby něco vytvořil.

První poločas nepřinesl nic, co by stálo za zmínku.

Vše se odehrálo ve druhém poločase. V 60.minutě vyslal Míra Maier

do rychlého brejku Tomáše Bačeho, který se s míčem protlačil přes dva obránce a přesnou a tvrdou střelou nás poslal do vedení. V 74.minutě tentýž hráč nedokázal sám, před poloprázdnou brankou soupeře,  dostat míč, někde z prostoru malého vápna, za brankovou čáru. Za to přišel v 78.minutě trest, kdy se v chumlu nejlépe zorientoval hostující hráč a srovnal na 1:1.

Pokud si naši hráči v hlavách nesrovnají nejen to, co obnáší fotbal, ale hlavně

o čem je sport, tak se naše hra a ani výsledky nezmění.

V neděli  1.9. přivítáme na našem hřišti tým z Jehnědí. Zápas začíná v 16.hodin. Doufáme, že našim fanouškům tentokrát uděláme tříbodovou radost.