3. kolo: Sloupnice - Řetová 26.8.2018

Jiroušek Pilgr

(64.Berky)

Zpackané derby!!!

Šest obdržených branek  vyjadřuje špatnou obrannou práci celého mužstva. Přesto obraz hry, alespoň do čtvrté obdržené branky, výsledku jednoznačně neodpovídal. Poprvé po dlouhé době se nám docela dařil přechod do útoku, ale bez odpovídajícího efektu. V obranné fázi jsme však kupili jednu chybu

za druhou. Nejen, že jsme dělali školácké chyby před vlastním vápnem, ale my jsme soupeři góly přímo připravovali. Jestli si z těch šesti branek domácí sami vypracovali jednu, tak to asi bylo všechno. Možná, že hrála roli přemotivovanost některých hráčů nebo naopak ustrašenost? To však neomlouvá šestibrankový debakl!!! Čtrnáct obdržených gólů ve třech zápasech je opravdu alarmující skutečnost!

V neděli 2.9. přivítáme v „Mandl aréně“ tým Jablonného nad Orlicí. Zápas začíná v 16.hodin.