4. kolo: Řetová - Jablonné 2.9.2018

Jiroušek Štika

(64.Berky)

Pokutové kopy: Flídr, Jiroušek, Šimek, T.Bače, Sedláček

Přestože hosté působili fotbalovějším dojmem, tak jsme svojí bojovností a vůlí dokázali vybojovat dva body.

Zápas sice nebyl nudný, ale chyběly mu nejen branky, ale i výraznější šance. Soupeř se snažil hrát kombinační fotbal, který jsme mu úspěšně narušovali svým celoplošným a důsledným presinkem se snahou o rychlé protiútoky. V 59.minutě nám zatrnulo, když jsme nechali před naším pokutovým územím volný prostor pro hostujícího hráče, který z asi 25 metrů tvrdou ranou rozezvučel tyč naší branky. My jsme si opět nedokázali po celé utkání vytvořit opravdu vážnější šanci k ohrožení soupeřovy brány, ale poctivou a disciplinovanou obrannou hrou všech hráčů jsme dovedli  zápas do remízového konce.

Následný penaltový rozstřel zvládli všichni aktéři na výbornou a jelikož náš gólman Víťa Šilar (hrdina zápasu) jednu penaltu chytil, tak dva body zůstaly

u nás.

Všichni naši hráči si za svůj výkon a za příkladný přístup k zápasu zaslouží velkou pochvalu!

Dalším kladem zápasu byli přesní a neoblomní rozhodčí, kteří mu dali punc fair play.

Příští utkání odehrajeme v sobotu 8.9. od 17.hodin na hřišti v Libchavách.