Sestava:                                                  Šilar

(55.Müller)                                         (89.Turek)

T.Bače            Vašina

(77.Dostál)

Přehlídka neproměněných šancí, zvláště z naší strany.

Úvodní pětiminutovka patřila hostům, ale dokázali jsme se z jejich tlaku vymanit a až do konce poločasu jsme měli více ze hry. Z naší zvýšené aktivity vzešly, bohužel, čtyři neproměněné stoprocentní šance. Soupeř si vypracoval jednu a to sólový únik, který Víťa Šilar zlikvidoval.

Prvních třicet minut druhé půle se obraz hry nezměnil a opět jsme pohrdli čtyřmi vyloženými šancemi na gól. Posledních patnáct minut nám začaly docházet síly a my už tzv. „šlapali vodu“. Hosté nás uzamkli v prostoru

u šestnáctky a snažili se utkání zvrátit ve svůj prospěch, ale k našemu štěstí z tohoto tlaku vytěžili jen v 88.minutě nastřelenou tyč. Zápas tudíž skončil

bez branek a následný penaltový rozstřel jsme prohráli 10:11.

V lépe rozehraném utkání jsme nakonec byli rádi za remízu a jeden bod. Škoda promarněných šancí, na které jsme vyhráli 8:3, protože soupeř byl zase hratelný……

Sérii tří domácích utkání za sebou ukončíme v neděli 8.9., kdy od 16.hodin přivítáme tým z Albrechtic.