Sestava:                                                Hůlka

Holínka                                  Rufer

(46.Bohunek)                        (65.Šimek)

Ze Zámrsku jsme si přivezli pětigólovou nadílku.

Opět jsme nezachytili začátek utkání. Soupeř na nás vletěl od prvních vteřin,

ve 2.minutě si vybojoval rohový kop a bylo „ vymalováno „  - 1:0. Domácí nadále hráli důrazný presink po celém hřišti, nedovolili nám rozehrát balón a tím jsme byli neustále pod tlakem, tak nás nutili k chybám. Postupně jsme s maximálním úsilím a obětavostí hru vyrovnali, ale dobře bránící zámrský stroj  nás do žádné vážnější šance nepustil. Ve 37.minutě jsme měli kopat pokutový roh, ale hlavní rozhodčí byl rezolutně proti! V závěru poločasu jsme, po velké hrubce ve středu pole, inkasovali podruhé.

Ve druhé půli již byli na hřišti jen hráči Zámrsku. Ve 47.minutě nás vymotali

ve vlastní šestnáctce – 3:0. V 67.minutě, po křídelním úniku, to bylo již 4:0.

A poslední pátý gól jsme dostali z pokutového kopu, kdy ve vápně fauloval Hůlka.

I když nám rozhodčí moc nepřáli, tak ztrátu tří bodů jsme si plně zasloužili. Dostali jsme lekci hlavně z rychlosti, důrazu na míč a v neposlední řadě z dodržování taktických úkolů!

Všem fanouškům, kteří na tento debakl dorazili, se moc a moc omlouváme a budeme se jim snažit udělat radost v neděli 10.9. v Mandl aréně, kde přivítáme od 16.hodin mužstvo z Králík.