Sestava:                                                 Šilar

Vaňous      Müller

(64.Pilgr)

Branky: 13.Voleský, 27.Vaňous, 39.Maier, 87.Pilgr

Bojovný výkon a konečně proměněné šance nám zajistily první vítězství.

Ve 13.minutě, po postupném útoku, nacentroval Míra Maier míč před soupeřovu branku a Roman Voleský hlavou otevřel skóre. Ve 27.minutě vyslal dělovku z 30 metrů k tyči Vaňous a bylo to 2:0. Ve 35.minutě nám přálo štěstí, když hostující hráč sám před Šilarem těsně minul branku. V 39.minutě, po kombinaci Provazník – Müller a následném centru do šestnáctky soupeře, se přes dva obránce prosadil Míra Maier sám a zvýšil na 3:0. Vypadalo to, že je hotovo, ale hosté zdramatizovali utkání gólem do šatny ve 43.minutě z rohového kopu.

Ve druhé půli byla hra vyrovnaná a soupeř šel za srovnáním stavu velmi houževnatě. Přečkali jsme dvě jejich stoprocentní šance, ve kterých se pozitivně předvedl Víťa Šilar. Rezignace hostů přišla až v 87.minutě, kdy ideální přihrávkou mezi dva obránce, našel Berky Aleše Pilgra a ten šel již na brankáře hostí sám, nezazmatkoval, položil si ho na zem, obešel a do prázdné brány upravil na konečných 4:1.

Z naší strany rychlá, obětavá a kombinační hra. Pokud budou mít hráči k následujícím zápasům stejný přístup, tak musíme sbírat body „jak na běžícím pásu“ . To se ukáže už v neděli 15.9. od 17.hodin v Sopotnici.