5. kolo : Řetová - Jiskra 2008 10.9.2017

(48.Vaňous)                                                                 (42.Müller)

Berky                   Rufer

(63.Holínka)

Branky: 5.Bohunek, 64.Müller

Vydřené tři body zůstaly doma. Sebevědomý soupeř bojoval až do poslední minuty, ale nakonec jsme vítězství uhájili. Zápas plný  nepřesností na obou stranách zřejmě fotbalovému fajnšmekrovi pod vousy moc nešel.

V 5.minutě, po Hůlkově dlouhém výkopu, podběhl hostující stoper na půlící čáře míč, čehož využil důrazný Bohunek a ten již postupoval sám na bránu. S přehledem otevřel skóre na 1:0. Ve 13.minutě jsme inkasovali, ale asistent rozhodčího naštěstí postřehl, že střílející hráč byl v ofsajdové pozici a gól tak nebyl uznán. Ve 23.minutě se trestuhodně před vlastní šestnáctkou nedohodli naši dva obránci a hosté toho využili k vyrovnávací brance.

V 64.minutě si vybojoval Müller míč na soupeřově polovině, proklouzl s ním

do pokutového území a tvrdou ranou k tyči nás opět poslal do vedení.  V 68.minutě ještě Holínka nastřelil po pěkné akci tyč. Zhruba od 75.minuty nás hosté tlačili, se snahou vyrovnat. Nechali jsme se herně rozhodit, všude byli později a naše chyby pod tlakem soupeře se začaly více množit. Naštěstí se hostům z Králík vyrovnávací gól vstřelit nepodařilo.

V sobotu 16.9. jedeme do Dolního Újezdu, kde s tamním „béčkem“ hrajeme

od 16.hod. Tam nám bude jistě zdatným soupeřem náš bývalý hráč Roman „Amajz“ Chudý.