Sestava:                                                  Hůlka

Vencl                         R.Voleský

(63.Holínka)

Branky: 62.M.Voleský, 64. a 74.Holínka

První podzimní prohra na domácí půdě!

Soupeř z Jablonného byl pohybově lepší. Zaostávali jsme za ním ve všech herních dovednostech. První poločas jsme si nevytvořili ani jednu brankovou příležitost a nevystřelili ani jednou na branku! Od 20. do 40.minuty nám soupeř nasypal čtyři branky. První z rohového kopu, druhý z trestného kopu, když jsme nedokázali dostat neposedný míč z vápna, třetí střelou z půlky a čtvrtý po rychlém brejku a několika chybách v obraně.

Ve druhé půli jsme již hráli vabank při rozestavění 3-4-3, což nám sice přineslo tři branky, ale při otevřené obraně jsme také tři dostali. V 62.minutě uklidil odražený míč do branky Míra Voleský a o dvě minuty později byl ve správnou chvíli na správném místě Holínka a snížil na 2:4. Ovšem v 66.minutě se objevil balón v naší síti popáté,

po střele z hranice vápna, která lízla břevno. V 74.minutě unikl Bohunek po pravém křídle a Honza Holínka byl opět tam, kde měl být – 3:5. V 79.minutě  soupeř, fantasticky kopnutým volným přímým kopem z asi 22 metrů, zvýšil na 3:6. V 89.minutě využili hosté naši otevřenou obranu k rychlému protiútoku a upravili skóre na konečných 3:7.

Zápas to byl naprosto nepovedený, i když je třeba podotknout, že ať soupeř kopl

do čehokoliv, tak z toho byl gól. I takové jsou některé zápasy a objektivně řečeno i my jsme takové odehráli ( stačí vzpomenout na jarní domácí utkání s Dlouhou Loučkou 11:0 ).