Sestava:                                                  Šilar

(60.Volf)

Müller Berky

Branka: 42.Berky

I když jsme tentokrát nebyli horším týmem, tak na body to opět nestačilo.

První desetiminutovku se nás hosté snažili přehrávat, ale jejich náporu jsme odolali a začali hru diktovat my. Byli jsme rychlejší, důraznější, dařila se nám přechodová fáze do útoku a ani v osobních soubojích jsme nezaostávali. Pak však přišla 34.minuta a v ní jsme naší nepozorností, až lajdáctvím, darovali soupeři dvě branky! První po nepokrytí hostujícího hráče v křídelním prostoru, který se následně dostal sám před Šilara a druhý po nedorozumění našich dvou obránců a tím i odevzdaném míči   - gól zadarmo! Přesto jsme v iniciativě nepolevili a ve 42.minutě, po sólovém průniku, snížil na 1:2 s chutí hrající Berky.

Ve druhé půli jsme byli opět aktivnější, ale vyrovnat skóre se nám,

přes veškerou snahu, nedařilo. Naopak v 79.minutě nám, opět po křídle, unikl hráč a zvýšil na 1:3. Po této brance na nás spadla „deka“ a z naší strany bylo

po zápase. V 83.minutě hosté upravili z rohového kopu na 1:4.

Myslím, že horšího soupeře jsme na podzim nepotkali, přesto jsme si s ním neporadili !!!

Příští zápas hrajeme v neděli 7.10. od 15.30 v Tatenicích.