Sestava:                                                  Šilar

Bohunek            Müller

(86.Berky)

Branky: 40. a 71. Bohunek, 52.Vencl, 79.Maier

Cenný zisk tří bodů na hřišti lídra soutěže.

Úvod utkání jsme nezachytili a už v 8.minutě inkasovali po nedůsledném bránění na hranici naší šestnáctky. Postupně se hra vyrovnala, ale v 38.minutě nám proklouzl v křídelním prostoru domácí hráč, přihrál do vápna, kde byl zcela volný útočník, jenž dorážel do prázdné brány – 2:0. Ve 40.minutě si Tomáš Bohunek našel dlouhý míč z naší obrany a po úniku po křídle, krásnou střelou z úhlu, snížil na 2:1.

Celý druhý poločas jsme hráli zezadu a vyráželi do rychlých protiútoků. V 52.minutě vybojoval Bohunek míč v rohu hřiště soupeře, přihrál na hranici velkého vápna Lukáši Venclovi, který z první prostřelil domácího brankáře – 2:2. V 71.minutě vyslal po křídle Aleš Pilgr Bohunka, jenž se prodral přes obránce a opět ranou z těžkého úhlu nás poslal do vedení – 2:3. V 79.minutě utekl domácí obraně Míra Maier a přízemní střelou k zadní tyči zvýšil na 2:4. V 88.minutě zahrávali domácí, po našem hloupém faulu, volný přímý kop z asi 22 metrů a přesnou střelou do růžku Šilarovy branky snížili na konečných 3:4.

Body to jsou zasloužené, hlavně díky tvrdé práci celého mužstva. Hodně nám pomohl svým výkonem brankář Víťa Šilar, který zneškodnil několik  stoprocentních brankových příležitostí. Sportovně je však třeba přiznat, že domácí měli v zakončování svých šancí velkou smůlu, ale na to se historie neptá.

Potvrdit dobré výkony z předešlých dvou zápasů bychom měli v neděli 6.10.

od 15.30 hodin, kdy přivítáme na Mandlu tým Brandýsa nad Orlicí.