9. kolo: Tatenice - Řetová 7.9.2018

Voleský Berky

(60.Holínka)

Branka: 74.Holínka

Další velmi nepovedený zápas s ostudným výsledkem!

Domácí byli rychlejší na míči, agresivnější, vyhrávali osobní souboje a hýřili sebevědomím. Náš pohyb po hřišti byl naopak zmatený, málokdy jsme byli

ve správnou chvíli na správném místě a když se k tomu přidají nepovedené přihrávky a příjem míče, tak to nemohlo dopadnout jinak. Až za stavu 7:0, soupeř s vidinou pohodlného brankového náskoku, polevil v aktivitě  a my hru vyrovnali. Vytvořili jsme si čtyři vyložené šance, ale proměnili jen jedinou,

po ose Jiroušek – Vašina – Holínka. Ovšem díky útočnější aktivitě jsme zapomínali na zadní vrátka, čehož domácí využili ke vstřelení osmé branky.

Do dalšího zápasu, který odehrajeme v neděli 14.10. od 15.hodin na domácím hřišti s týmem Lanškrouna „B“, se pokusíme všechny nedostatky, které vyplavaly v tomto zápase na povrch, minimalizovat a porvat se o zisk tří bodů. Pomohou nám k tomu naši fanoušci, i když jsme je už tolikrát zklamali?