Sestava:                                                   Šilar

Podruhé se nám už lídra tabulky porazit nepodařilo. Podali jsme velmi špatný výkon s neuvěřitelným množstvím chyb.

První půle byla vyrovnaná, jelikož hosté svou hrou také nijak neoslňovali. Ale

ve 44.minutě se jim povedlo dát nám gól tzv. do šatny, po naší hrubé chybě

na půli hřiště a následném brejku.

Na začátku druhého poločasu, ve 48.minutě, nám naši víru ve vyrovnání srazil gól z volného přímého kopu. Další rána přišla v 53.minutě, opět po ztrátě míče a následném brejku – 3:0.  V 85.minutě jsme inkasovali počtvrté a zase to byla ztráta, brejk a gól. V 88.minutě vstřelil čestný gól jediný hráč, který snesl parametry okresního přeboru Jirka Gloser, přesnou střelou z asi 25 metrů, která se odrazila od tyče do brány.

Omluva přítomným fanouškům za to, že se na takovou „holomajznu“ museli dívat. Doufáme, že si je udobříme lepším výkonem v příštím zápase, v neděli 13.10. od 15.00 hodin, opět v Mandl aréně, kde přivítáme mužstvo Rudoltic.