Sestava:                                                  Šilar

Voleský                 T.Bače

(51.Ptáček)          (78.Hanuš)

Branka: 22.T.Bače

První zápas v Okresním přeboru po šesti letech skončil zaslouženou prohrou.

Dopouštíme se stále stejných chyb, pomalý přechod do útoku bez momentu překvapení, kdy se soupeř stačí zformovat do obranné fáze a my nakonec hrajeme do „plných“. Následuje ztráta míče a tím soupeře pouštíme do své otevřené obrany a z těchto situací inkasujeme. Alibistická hra, kdy se hráči bojí jít s míčem jeden na jednoho, čímž bychom se dostali do přečíslení, pasivita v hledání si volných prostorů pro příjem míče, otálení s přihrávkami a v neposlední řadě chybí osobní odvaha každého hráče „vzít to na sebe“!

Do 16.minuty, kdy jsme inkasovali gól z brejku (viz výše), jsme byli aktivnější a nepouštěli hosty z jejich vlastní poloviny. Pak se hra vyrovnala a o šest minut později jsme srovnali na 1:1 Tomášem Bačem, který hlavou zužitkoval ideální centr Lukáše Vencla.