Sestava:                                                 Šilar

Volf           Šimek                   Provazník Turek

Vašina      Dostál

Branky: 65. a 73.Bohunek

Opět nás zklamalo proměňování šancí, což nás připravilo o dva body.

Úvodních třicet minut jsme na hřišti dominovali a vytvořili si tři vyložené šance (sám na gólmana atd.). Velmi špatnému výkonu domácích jsme se však postupně začali přizpůsobovat a hra se vyrovnala. Naši hráči začali být s míčem zbrklí, což se projevovalo spoustou nepřesností. Přesto jsme se v 65.minutě dostali do vedení, když Radek Provazník vyslal dlouhým míčem do sólového úniku Tomáše Bohunka, který si již s domácím brankářem hravě poradil. Naše radost trvala pouhých šest minut, neboť jsme inkasovali z volného přímého kopu. V 73.minutě jsme se opět zaradovali, když poslal ideální centr do vápna nestárnoucí Jirka Gloser a s chutí hrající Bohunek z „voleje“ prostřelil gólmana. Po tomto gólu jako by se naši hráči báli o vítězství a zalezli před svoje pokutové území a pustili tím soupeře do tlaku, čímž si o vyrovnání vyloženě koledovali. A to nakonec také přišlo. V 79.minutě, po tvrdé střele z hranice šestnáctky, to bylo 2:2. Následný penaltový rozstřel jsme prohráli 4:2 a odvezli si tím pouze jeden bod.

Je to velká škoda, protože soupeř byl skutečně hratelný a šancí jsme měli podstatně víc. Domácí, pokud se nemýlím, měli snad jen dvě a ty proměnili!!!

P.S. Z jednadvaceti hráčů, které máme na soupisce pro letošní sezónu, se k zápasu dostavilo pouhých jedenáct !!!!!!!!