Zimní příprava - Pomezí:Řetová 25.2.2018

Rufer Vaňous

(60.Hůlka)

Branka: 34.Rufer

Za velmi nepříjemného mrazu jsme na umělé trávě v Ústí nad Orlicí odehráli druhý přátelák, tentokrát s mužstvem z 1.A třídy Pomezím, který skončil přijatelnou remízou.

Soupeři jsme se vyrovnali ve všech aspektech, přesto, že jsme ve vrcholné fázi fyzické přípravy. Výborná byla především obranná činnost celého mužstva a jeho disciplinované dodržování taktických pokynů. V útočné fázi nás trápila naše stará bolest – přesnost přihrávek, hlavně těch finálových, výběr volných prostorů pro přihrávku a větší odvaha v zakončení.

Mnoho šancí v zápase nebylo, přesto to byla hra pohledná, s přízemní kombinační hrou obou týmů.

Obě branky padly, jak přes kopírák, průnikem hráčů do šestnáctky soupeře.

Za nás branku vstřelil ve 34.minutě Dan Rufer.

Tento víkend máme volno a další přátelský zápas odehrajeme v neděli 11.3.

od 12.00 hod. v Ústí na umělce proti Jehnědí.