Zimní příprava: Řetová - Česká Třebová B

05.03.2019 12:11

ZIMNÍ  PŘÍPRAVA  MUŽI

ŘETOVÁ -  ČESKÁ TŘEBOVÁ „B“

Sestava:                                                  Bíro

(zápůjčka ze Sopotnice)

Gloser Provazník Bohunek     Turek

(20.Holínka)

Nikieienko Vašina Pilgr      Volf

(46.Maier)

T.Bače Šimek

Branka: 89.T.Bače

První přátelský zápas před jarní sezónou se nám nepovedl, ale prohráli jsme s výkonnostně lepším týmem, který paradoxně hraje nižší soutěž než my (většina hráčů hrála Krajský přebor mužů).

První půle byla vyrovnaná, ale o iluze nás připravil naivní faul ve velkém vápně, který nás stál pokutový kop a první inkasovaný gól. Druhý jsme dostali, jak jinak, z rohu! V závěru poločasu měl stoprocentní šanci Tomáš Bače, ale minul.

Ve druhé půli jsme soupeře málo dostupovali a tím mu dávali spoustu místa, čehož využíval k častým brejkům, z nichž jsme inkasovali ještě třikrát. V 89.minutě, po nesoustředěnosti třebovské obrany, unikl Tomáš Bače a vstřelil čestný gól.

V pátek 8.3. odjíždíme na soustředění do biatlonového střediska v Letohradě, kde absolvujeme tři tréninkové jednotky a v sobotu od 17.00 hodin přátelský zápas s Brandýsem nad Orlicí.