Sestava:                                                   Hůlka
                                                              M.Voleský
                                   Volf          Flídr                R.Voleský   Müller
                            (46.Hanuš)                            (73.Chudý)
                                                                Bohunek

Úvod zápasu měli ve své režii domácí. Již ve 2.minutě, po centru z lajny, domácí hráč hlavou přestřelil Hůlkovu branku. V 9.minutě již domácí otevřeli skóre, když po standardní situaci domácí Krejsar prostřelil řetovského gólmana.
O minutu později z podobné šance lanškrounský hráč zamířil do naší branky, ovšem Hůlka skvělým zákrokem zabránil navýšení skóre. Od této chvíle se řetovský tým probudil a přitlačil domácí na jeho polovinu, ale pozorná obranná hra domácích nedovolila našim hráčům výrazněji ohrozit jejich branku.
Ve 42.minutě brankář Hůlka srazil ve velkém vápně domácího hráče, který sám mířil na naši branku. Po nařízené penaltě domácí zvýšili na poločasových 2:0.
Ve druhém poločase se obě mužstva snažila vytvářet brankové příležitosti, ale skóre se již nezměnilo. Za Řetovou mohli skórovat Hůlka, jež neproměnil pokutový kop, Bohunek a Chudý, kteří pohořeli na výborně chytajícím domácím brankáři.
Další zápas odehrajeme na domácím hřišti v Mandli, v sobotu 17.10.