Sestava:                                              Hůlka

Vencl     Jiroušek         Flídr        Volf

(73.Chudý)                                 (46.Vašina)

R.Voleský                     M.Voleský

(80.Turek)

Řetovský tým odehrál v Libchavách výborný zápas, ale body si z něj, bohužel,  nepřivezl.

Už ve 14.minutě musel být, pro zranění, střídán Šimek Gloserem. O čtyři minuty později se radovali domácí, když po kolmé nahrávce středem hřiště otevřeli skóre na 1:0. Ve 25.minutě byl v domácím pokutovém území faulován řetovský Vencl. Na penaltu se postavil, jindy se nemýlící Jiroušek, ale tentokrát jeho střelu k tyči domácí brankář vyrazil. Do konce prvního poločasu jsme byli lepší, ale libchavská obrana byla neprůstřelná.

Ve druhém poločase řetovský tým přikoval domácí k jejich brance, ale z dobrých šancí, které měli Vašina, Bohunek, M.Voleský a Jiroušek,  nedokázali proměnit ani jedinou. Dvacet minut před koncem zápasu řetovští posunuli Bohunka na hrot útoku a hráli vabank. Domácí hrozili brejkovými akcemi a nás držel ve hře výborně chytající Hůlka. Trest přišel v 86.minutě, kdy do otevřené obrany  nakopli libchavští míč a po rychlém útoku zvýšili na konečných 2:0. V nastaveném čase jsme měli ještě možnost výsledek změnit, ale ani druhý pokutový kop, kopaný Bohunkem, nám kouzelník v libchavské bráně nedovolil vstřelit.

Příští kolo odehrajeme v sobotu 5.9. od 16.hod na domácím hřišti, kde přivítáme Svitavy B.