Turnaj v Zámrsku

V sobotu 20.9. jsme jeli na turnaj do Zámrsku. Turnaj se odehrál za pěkného počasí za účasti čtyř týmů a to domácího Zámrsku,Srubů,Němčic a Řetové. Na turnaj jsme odjeli v malém počtu hráčů a na výsledcích to bylo znát.

Sestava:Reichl Lukáš-Synek Jakub,Hladil Jan,Sýkora Jan,Fišer Jan,Štantejský Vojtěch-Chadima Tomáš,Kaplan     Lukáš,Zastoupil Jan

Řetová : Zámrsk    0 : 5      (0:3)

Na začátku  zápasu nás soupeř zamknul na naši půlce hřiště a nepůjčil nám balón a vytvářel si spoustu šancí ,ale naše obrana dokázala útoky odvracet.Postupem času  jsme začali ohrožovat bránu soupeře také i my , ale nedokázali jsme vstřelit  gól.Soupeř využil nedůrazu a chyb v naši hře a dařilo se mu proměňovat šance a zaslouženě vyhrál.

Řetová : Sruby    1 : 8   (1:7)

Góly : Fišer Jan

Začátek druhého zápasu jsme nezvládli a během chvíle jsme prohrávali o čtyři góly.Soupeř hrál jednoduchý fotbal a naši hráči nedokázali v první půli na to reagovat.Na konci poločasu jsme vstřelili pěkný  gól , po sólu Jana Fišera přes celé hřiště  . Druhý poločas jsme hráli mnohem lépe a soupeře jsme dostávali podtlak my ,ale dobře chytajícího golmana jsme neprostřelili.

Řetová : Němčice   0 : 6    (0:2)

Začátek posledního zápasu byl vyrovnaný ,ale postupem času soupeř ovládl hřiště a začal proměňovat šance.

Další výsledky: Němčice : Sruby   0:4                                               Tabulka: 1. Zámrsk

Němčice : Zámrsk   2:10                                           2. Sruby

Sruby : Zámrsk    3:6                                                             3. Němčice

4. Řetová

Další program :Tréninky středa a pátek od 16:00 na hřišti na Mandlu .V sobotu  27.9. se odehraje na domácím   hřišti odložený turnaj.Sraz na hřišti na Mandlu v 8:30.

Turnaj v Řetové

V neděli 28.9. jsme odehráli odložený turnaj na domácím hřišti na Mandlu. Za hezkého počasí a velkého počtu diváků se turnaje zúčastnily týmy ze Řetové, Semanínu, Zámrsku a Tatenic.

Sestava : Fišer Jan – Hladil Jan , Synek Jakub , Zastoupil Jan , Mužík Karel , Šikula Vojtěch , Kolář Luboš – Chadima Tomáš , Kaplan Lukáš , Bašík Petr , Houdek Tomáš , Mikulecká Kristýna (poslední tři jmenovaní hrají za mladší přípravku)

Řetová : Semanín    4 : 1      (0:1)

Góly : Bašík Petr

První zápas byl z naší strany ospalí a opět jsme z několika slibných šancí nedokázali vstřelit branku. Soupeř dokázal proměňovat šance a zaslouženě vyhrál.

Řetová : Tatenice    3 : 2p    (0:1)

Góly : 2 x Chadima Tomáš

V druhém zápase jsme hrály podstatně lépe než v první,ale soupeř se ujal v prvním poločase vedení a druhém už vedl o dvě branky. Naši hráči ,ale nesložili zbraně a dokázali srovnat skóre a šlo se na penalty.Penalty naši hráči zvládli lépe a po zásluze vyhráli. Penalty : Mikulecká Kristýna , Fišer Jan , Bašík Petr

Řetová : Zámrsk/Vraclav    4 : 5p   (2:3)

Góly : 3 x Bašík Petr , Chadima Tomáš

Třetí zápas se musel líbit všem co ho sledovali a za mohutného povzbuzování z obou stran se hrál útočný fotbal s mnoho šancemi na obou stranách a skóre se přelévalo z jedné strany na druhou.Zápas dospěl do penalt v kterém soupeř uspěl.Penalty : Houdek Tomáš , Zastoupil Jan , Fišer Jan

Na závěr chci poděkovat rodičům za super atmosféru kterou udělali a tím hráče vyburcovala k dobrým výsledkům.

Další výsledky : Zámrsk : Tatenice    4:3                          Tabulka   :  1. Zámrsk

Zámrsk : Semaním  5:2                                              2. Semanín

Semanín : Tatenice   3:4p                                          3. Řetová

4. Tatenice

Další program : Středa a pátek trénink od 16:00 na hřišti na Mandlu. V neděli 5.9. turnaj ve Srubech. Odjezd od tělocvičny v 8:00 a nebo na hřišti ve Srubech v 8:30.

Turnaj ve Srubech

V neděli 5.10. jsme jeli na turnaj do Srubů. Za pěkného počasí se turnaje zúčastnily tyto týmy ,domácí Sruby , Němčice  ,  Zámrsk a Řetová . Na turnaj jsme opět museli vzít hráče z mladší přípravky.

Sestava : Reichl Lukáš – Hladil Jan , Synek Jakub , Zastoupil Jan , Mikulecká Kristýna , Houdek Tomáš , Fišer Jan – Kolářová Petra , Kolář Luboš , Chadima Tomáš

Řetová : Zámrsk      3 : 4p   (2:2)

Góly : 2x Kolářová Petra , Houdek Tomáš

První zápas jsme hráli se soupeřem s kterým se potkáváme na podzim pravidelně a zápasy jsou to vyrovnané a tak i na tomto turnaji to nebylo jinak.Zápas se musel divákům líbit,protože se  hrál ve velkém tempu s mnoha šancemi na obou stranách a opět musely rozhodnou penalty v kterých soupeř měl více štěstí a vyhrál.Penalty : Houdek Tomáš , Mikulecká Kristýna , Chadima Tomáš

Řetová : Sruby      0 : 4   (0:3)

V druhém zápase náš čekal domácí tým. Hráli jsme vyrovnaný fotbal , ale bohužel jsme nedokázali proměňovat šance, které jsme si vytvořili.Soupeř bohužel měl větší štěstí v koncovce a dokázal své šance proměňovat.

Řetová : Němčice    2  : 1    (1:0)

Góly : Houdek Tomáš , Chadima Tomáš

Třetí zápas, to bylo malé derby,ve kterém jsme byli po celý zápas lepším týmem a soupeře jsme přehrávali. I když  soupeř měl urostlé hráče , tak jsme je přehrávali kombinačně a  silově jsme byli na tom lépe.Zápas jsme zaslouženě vyhráli a dokázali, že se dá hrát i proti urostlému týmu.

Na závěr musíme pochválit hráče za bojovnost a za předvedenou hru v celém turnaji .Nesmíme zapomenou i na rodiče kteří fandily a podporovali hráče ve hře a za to jim patří velký dík.

Další výsledky : Němčice : Sruby  2:5                                   Tabulka: 1. Sruby            9.b

Němčice : Zámrsk  2:6                                                2. Zámrsk          5.b

Zámrsk : Sruby  2:3                                                     3. Řetová          4.b

4. Němčice       0.b

Další program: Středa a pátek trénink od 16:00 na hřišti na Mandlu . Další turnaj se odehraje v sobotu 11.10. v Lukové . Odjezd od tělocvičny  v 8:00 a nebo na hřišti v Lukové 8:30.