Sestava:                                    Hůlka
                                                        (65.Vaňous)
                            P.Štika                            Turek
                                                                  (J.Štika)

Branky: 43.Hanuš, 69.Vaňous

První přípravný zápas na nadcházející jarní sezónu jsme odehráli v sobotu 20.2. v Chocni proti Žamberku. Od začátku utkání do asi 70.minuty jsme se soupeřem, který hraje o dvě soutěže výše, hráli vyrovnanou partii, ale poté nám začaly docházet fyzické síly, čehož protivník využil a utkání dovedl do vítězného konce.
Ve 28.minutě, po naší ztrátě míče a následném samostatném úniku jsme prohrávali 1:0. Ve 41.minutě vyrovnal z trestného kopu Hanuš. V 59.minutě, opět po zbytečné ztrátě míče před naší „šestnáctkou“, byl gólman Hůlka překonán podruhé. O deset minut později předvedl svůj cit pro hru Pavel Štika, který naservíroval míč zcela volnému Vaňousovi, jenž míč uklidil do soupeřovy sítě. V 75. a 79.minutě jsme díky již zmiňované ztrátě sil inkasovali dvě zbytečné branky a tím si pokazili jinak pohledný a sympatický výkon.
Další přátelské utkání hrajeme v neděli 6.3. ve 12.00 v Ústí proti Rybníku.
P.S. Do přípravy se zapojily čtyři nové tváře a to bratři Štikové a dva hráči z Ústí, Petr Kalousek a Jiří Novák.