Sestava:                                                    Hůlka
                                        (35.Holínka)
                                                                 Voleský
Branky:  40. a 47. Vaňous

Vítězstvím jsme zakončili zimní přípravné období a to v Brandýse nad Orlicí.
Na dobře upraveném hřišti jsme si odvykali od umělého trávníku a přivykali nerovnostem  přírodního terénu. Toto se projevovalo převážně v prvních dvaceti minutách, kdy balon byl opravdový „neposeda“. Postupně však hráči dostávali na míči větší jistotu a hra mužstva se zklidňovala, což mělo
za následek náš čím dál větší tlak na branku domácích.
Tato převaha se zúročila ve 40.minutě, kdy Lukáš Bače překrásně prohodil míč mezi domácí obránce, kam si skvěle naběhl Jarda Vaňous a poslal nás do vedení 0:1.
Do druhé půle jsme vstoupili stejně aktivně a už ve 47.minutě vyslal dělovku z 20 metrů opět Vaňous a bylo 0:2. Postupem času však našim hráčům ubývaly síly a naše hra začala být alibistická s řadou nepřesností. Mužstvo však pracovalo dozadu velmi zodpovědně, soupeře jsme pustili pouze do dvou vyložených šancí, ale nula na našem kontě se štěstím zůstala!
První jarní mistrovské utkání odehrajeme v Ústí nad Orlicí, v neděli 29.3. v 15.00 hod. Tímto zveme všechny řetovské fanoušky, aby nás, v tomto velmi prestižním derby, přijeli podpořit a my se budeme ze všech sil snažit, abychom je nezklamali.