Sestava:                                           Hůlka

(46.T.Bače)

Holínka                        Voleský

(46.Müller)

Branky: 2.Holínka, 35.Volf, 64.Bohunek, 70.p.k.Sedláček, 85. a 90. Müller

V neděli 15.3. jsme odehráli předposlední přátelský zápas před nadcházející sezónou a to s týmem Kerhartic, který hraje o dvě soutěže níže. Tomu odpovídal i výsledek utkání.

Hned ve 2.minutě přeloboval kerhartickou obranu Jiroušek na naběhnuvšího Holínku, který s přehledem, sám před brankářem, otevřel skóre na 1:0. Nadále jsme byli aktivnější a soupeře pouštěli na vlastní polovinu jen velmi sporadicky. Dalšího gólu jsme se dočkali ve 35.minutě, kdy se ve zmatku, v pokutovém území soupeře, nejlépe zorientoval Volf a míč nekompromisně uklidil do sítě.

Pod dojmem dvoubrankového vedení se v hlavách našich hráčů usadilo sebeuspokojení a druhý poločas začali dosti vlažně, čehož se soupeř chytal. Důsledkem byla „záchranná brzda“  Bohunka, jenž obětavým skluzem vyrazil míč z brankové čáry a zachránil nám tak čisté konto.

Naštěstí si toto nebezpečí řetovští hráči včas uvědomili a kerhartičtí fotbalisté se již do další takovéto „tutovky“ nedostali.

Ve 49.minutě Bohunek prošel celou půlkou soupeřova hřiště, ale následná střela jen rozezvučela břevno. Po dalším samostatném průniku tohoto hráče mu už štěstěna přála a jeho šance skončila gólem 3:0. V 65.minutě, po sražení Müllera ve velkém vápně, zahrával pokutový kop kapitán Sedláček a s přehledem, jemu vlastním, penaltu bezpečně proměnil.  V 85.minutě vyslal dalekosáhlou „dělovku“ Müller a míč skončil v rohu kerhartické branky 5:0.

V poslední minutě se opět proháčkoval celou útočnou polovinou hřiště s velkou chutí hrající Bohunek, naservíroval míč Müllerovi a ten upravil na konečných 6:0.

Přesto, že výsledek je velmi lichotivý, zvláště nula na našem kontě, tak naše hra byla místy dosti kostrbatá až chaotická a chyby, které z toho vyplynuly, by lepší soupeři zajisté trestali!

Závěrečný zápas zimní přípravy sehrajeme v neděli 22.3. s týmem Brandýsa n.O.  Čas a místo bude upřesněno.