Sestava:                                                       Hůlka

Špatenka

Voleský      V.Fater                 T.Bače     Volf

(45.M.Fater)(67.Vaňous)                      (62.Müller)

Bohunek

Sobotní mistrovský zápas odehráli řetovští muži v Kunčině, která vede tabulku I.B třídy. Čekali jsme těžký zápas a naše očekávání se splnilo.

Již v osmé minutě jsme prohrávali 1:0, kdy po naší hrubé chybě v obraně, domácí nezaváhali a hlavou otevřeli skóre. Dobře naladěný řetovský tým to nepoložilo a hned po rozehrání měli šanci V.Fater a následně i Bohunek, ale bez brankového efektu. Za zmínku z naší strany stojí ještě sólová akce Voleského, který se zalekl nabídnuté šance a místo jednoduchého řešení

( samostatné zakončení ) zvolil nahrávku na Bohunka, která vyšuměla do ztracena. První poločas zakončila trojice rozhodčích penaltou pro domácí, kterou samozřejmě neopovrhli

a do šatny jsme odcházeli za stavu 2:0. Ovšem nutno podotknout, že faulu ve vápně předcházela ofsajdová pozice, kterou potvrdili i domácí fanoušci.

V 52.minutě druhého poločasu mohl využít Volf ideální nahrávku Bohunka, ale střelou

nad břevno zůstal stav zápasu stejný. Po změně rozestavění hráčů a posílení útočné řady

o M.Fatera jsme se brankového vylepšení skóre nedočkali a navíc jsme v 81.minutě,

po ojedinělé chybě, vybídli soupeře ke gólu a ten lobem zvýšil na konečných 3:0.

Ač soupeř z Kunčiny vede tabulku soutěže, fotbalově nebyl lepší. Jediné v čem nás přehrál, bylo využití brankových příležitostí.

Jako obvykle byli výborní řetovští fanoušci!

Další zápas Řetová – Libchavy se odehraje na hřišti v Mandli 20.4. od 16.00 hod.