Sestava:                                Hůlka

(61.Šimek)                (76.Hanuš)(46.T.Bače)

Vencl       Müller      Bohunek

(46.V.Fater)(75.Holínka)

Branky: 5.Vencl, 12.Vaňous, 82.Holínka

Další záchranářský zápas jsme odehráli na domácím hřišti s týmem Sebranic. Úvod zápasu se nám nad očekávání zdařil. Již v 5.minutě unikl Bohunek, po levém křídle naservíroval míč do velkého vápna Venclovi, který z „první“ otevřel skóre na 1:0.

Ve dvanácté minutě opět Bohunek vhazoval dlouhý aut do pokutového území soupeře, odražený míč si našel Vaňous a prvním dotykem prostřelil z asi 18 metrů hostujícího brankáře. V tuto chvíli se zdálo, že by utkání mohlo mít jednoznačný průběh. Opak byl však pravdou. Řetovští hráči si zkomplikovali zápas dvěma špatně odbráněnými standartami, nepřímým kopem ve 23.minutě a rohovým kopem

ve 34.minutě, kdy soupeř vyrovnal. Od této chvíle se ztratila pohoda v domácím týmu

a nastoupila nervózní, nepřesná hra, ale vůle po vítězství naštěstí v mužstvu zůstala.

Tři body zachránil až v 82.minutě Holínka, který svým důrazem donutil hostujícího stopera k chybě, načež šel sám na sebranického brankáře a chladnokrevně šanci proměnil ve vítěznou branku. Během utkání ještě domácí nastřelili dvě tyče.

Mužstvo ze Sebranic nepůsobilo příliš fotbalovým dojmem a vítězství jsme si přes určité těžkosti přece jenom zasloužili.

Naši hráči byli opět na zápas špatně připraveni ( bujaré oslavy ), ale na mužstvo z posledního místa tabulky to se štěstím stačilo.

Příští zápas jedeme odehrát v sobotu 17.5. od 17.00 do Kamenné Horky, což vůbec nebude jednouché utkání ( na podzim jsme od nich doma inkasovali šest branek), ale o důležité body se poprat musíme!