Sestava:                                              Hůlka

Holínka

(55.Fater M.)

Branky: 37.Müller, 42.Holínka, 75.Fater M., 87.Fater V.

Po šestizápasovém půstu, konečně vítězný zápas a zisk tří bodů.
V první půli byla hra vyrovnaná a hrálo se převážně od vápna k vápnu. Přestože šancí na obou stranách bylo minimum, tak jsme stihli do dvacáté minuty vstřelit dvě branky, ale naši střelci se nacházeli v postavení mimo hru.
V 37. min. Holínka vybojoval míč a našel dobře postaveného Müllera a ten otevřel skóre zápasu 1:0.Ve 42.min. Vencl našel dlouhým míčem za obranu nabíhajícího Holínku, který po ideálním zpracování už šel sám na hostujícího brankáře a zvýšili na 2:0.
Kritické chvíle našeho mužstva jsou již tradičně začátky druhých poločasů, kdy se hráči nedovedou na zbylých čtyřicetpět minut hlavně psychicky připravit! Což mělo tentokrát za následek snížení stavu na 2:1 již ve 47.min.
Následujících třicet minut, jsme opět začali zmatkovat. Hráči si nevěřili a alibisticky se zbavovali míčů a nedařilo se ho přidržet, abychom soupeře dostali z tlaku, který na nás vyvinul. Z toho hosté samozřejmě těžili a nebýt golmana Hůlky, který zneškodnil několik vyložených šancí, asi by zápas nedopadl tak dobře.
Soupeře jsme srazili do kolen v 75.min., kdy FaterM. podnikl samostatný průnik do soupeřova pokutového území, kde byl sražen a z následné penalty zvýšil na 3:1.
Od této chvíle vsadili hosté vše na útok a v zadních řadách se jim otvíraly volné prostory jichž využil v 87.min.FaterV. a upravil na konečných 4:1.
Získali jsme tři velmi důležité body, ale v sobotu nás čeká velké derby v Ústí nad Orlicí s místním ,,B" mužstvem.
Věříme že si tento zajímavý a pikantní zápas naši věrní fanoušci nenechají ujít a přijedou nám vytvořit domácí prostředí.