Sestava:                                              Hůlka

(74.Špatenka)

Branky: 25.Müller, 50.Lehký, 85.Holínka

Č.K. : 45.V.Fater

Ž.K. : 29.Bohunek, 35.V.Fater

Další nepovedený venkovní zápas jsme odehráli v Sebranicích. Domácím (herně slabšímu týmu) jsme doslova a do písmene tři body odevzdali.

První dvacetiminutovka byla sice v naší režii, ale žádný efekt nám to nepřineslo. Naopak přišla devatenáctá minuta a domácí zahrávali rohový kop, což je naše velká slabina. To se, bohužel, potvrdilo a rázem jsme prohrávali 1:0. Od této chvíle jsme začali opět hrát zmateně a nepřesně. Přesto ve 25.minutě, po autovém vhazování Bohunka, se k míči dostal Müller, který si poradil se dvěma obránci a vyrovnal na 1:1. Ve 31.minutě však Volf zahrál v našem pokutovém území rukou a soupeř nabídnutou šancí nepohrdl a opět jsme o jednu branku prohrávali. Další pohroma přišla

ve 45.minutě, kdy po druhé žluté kartě byl vyloučen V.Fater a my byli nuceni hrát celý druhý poločas v deseti.

Šance na zvrat utkání přišla v 50.minutě, kdy po střele T.Bačeho dorážkou vyrovnal Lehký. V 59.minutě jsme nechali úplně volného domácího útočníka v našem malém pokutovém území a ten centrovaný míč, v podobě padajícího listu, hlavou usměrnil

do naší sítě, bylo to 3:2. Naší velkou snahu vyrovnat, zchladil, po chybě ve středu hřiště a následném rychlém protiútoku, domácí hráč, když přeloboval vyběhnuvšího Hůlku

a zvýšil na 4:2. Kontaktní gól jsme dali v 80.minutě, kdy po husarském kousku Bohunka, který prošel celou polovinou hřiště soupeře a našel volného Holínku, druhý jmenovaný chladnokrevně snížil na 4:3. Přes velký tlak a snahu v závěru utkání jsme vyrovnat nedokázali.

Největší slabinou týmu je práce s míčem a špatné řešení klíčových herních situací. Přesto si mužstvo zaslouží pochvalu a obdiv za bojovnost a morální sílu, kterou prokázalo při hře v oslabení. Dvě branky ve druhém poločase jdou pochopitelně na vrub toho, že jsme hráli o jednoho hráče méně a přitom museli hru otevírat, jelikož jsme  celou dobu dotahovali nepříznivý stav.

Děkujeme fanouškům, kteří vážili cestu do Sebranic, a kterým jsme moc radosti neudělali.

Další zápas odehrajeme doma, v neděli v 16.00 hod. s týmem z Kam. Horky.