Sestava:                                 Hůlka

M.Fater   Bohunek

(88.Špatenka)

Branky: 3.M.Fater, 21.V.Fater, 41.Bohunek

ŽK: V.Fater, Sedláček, M.Fater, Voleský

V neděli 1.9. jsme ve své „ nedobytné pevnosti“ v Mandli, kde jsme naposledy ztratili body loni v říjnu, po remíze se Sloupnicí, hostili fotbalisty z Kunčiny.

V prvním poločase byl k vidění velmi pohledný fotbal. Hra se přelévala od jedné branky ke druhé. Obě mužstva vycházela  ze za-jištěných obran a spoléhala na rychlé „ brejky „. Už ve 3.minutě vyslal Lehký po křídle Bohunka, po jehož centru otevřel skóre              M.Fater. Ve 21.minutě z dvaceti metrů zvýšil na 2:0 jeho bratr V.Fater. Z dvoubrankového vedení jsme se však radovali jen minutu. Hosté zahrávali rohový kop a nepokrytý hráč snížil na 2:1. Ve 31.minutě M.Fater trefil tyč a o deset minut později tentýž hráč našel v sou-peřově vápně volného Bohunka a ten zvýšil na 3:1.

V 52.minutě druhého poločasu byl vyloučen hostující hráč za podra-žení Bohunka, který se řítil sám na protivníkovu branku. Paradoxně jsme od tohto okamžiku začali tahat za kratší konec a soupeř nás, až

do konce utkání zatlačil před naší branku a jen díky výbornému         výkonu brankáře Hůlky jsme neinkasovali a zápas dotáhli do vítěz-ného konce.

V sobotu (začátek zápasu je v 17.hod.) zajíždíme k místnímu derby

do Libchav, kam bychom chtěli pozvat naše výborné fanoušky, aby nás, v tak těžkém utkání, přijeli podpořit.