Sestava :                                        Hůlka

(46.M.Fater)                                 (73.Lehký)

Holínka                   Bohunek

(80.Špatenka)

Branka:  27.Müller

Další šestigólovou nadílku jsme si přivezli z Lanškrouna. Do zápasu jsme opět nevstoupili špatně. Byli jsme aktivní a hned ze začátku utkání jsme si vytvořili několik šancí, z nichž nejblíže gólu bylo Holínkou orazítkované břevno domácích. V 11.minutě, po chybě obrany, asi 15 metrů před půlící čárou, jsme pustili soupeře do brejku

a prohrávali 1:0. Ve 22.minutě zahrávali domácí trestný kop z asi 25 metrů a tečovaný míč se odrazil na opačnou stranu, než skákal  náš brankář a bylo 2:0. O pět minut později zahrál rohový kop Bohunek a Müller snížil na 2:1. Od tohoto kontaktního gólu jsme hráli opravdu dobře a soupeře hodně zlobili, ale přišla 44. minuta a stejně jako

v Sebranicích, jsme zahráli v pokutovém území rukou a z následné penalty domácí zvýšili na 3:1. Přestože v prvním poločase naše hra nevypadala špatně a dali jsme jeden gól, tak tři laciné jsme soupeři darovali!

Odhodlání zvrátit nepříznivý stav zápasu na naší stranu nám vzala 51.minuta, kdy jsme si dali vlastní gól na 4:1. Od této chvíle bylo pro mužstvo opravdu hodně těžké se zvednout a když jsme inkasovali v 68.minutě z trestného kopu na 5:1, bylo prakticky

po zápase, i když naši hráči až do devadesáté minuty nic nevypustili. Soupeř své vítězství korunoval v 73.minutě, když domácí hráč šel sám na brankáře Hůlku a lobem upravil na konečných 6:1.

Co je nám platné, že se soupeřům herně vyrovnáme a v některých momentech je

i přehráváme, když jim darujeme laciné až hloupé góly!

Černou kaňkou za krajně nezdařeným utkáním byla červená karta kapitána Sedláčka, který nám bude chybět jedno, možná i více utkání.

V neděli 20.10. v 15.30 hod. přivítáme na svém hřišti mužstvo Jablonného nad Orlicí.