Sestava:                                         Hůlka

(68.Vaňous)(55.T.Bače)

M.Fater

(63.Holínka)

Branky: 14. p.k. A 33.M.Fater, 79.Voleský, 90.Holínka

V posledním zápase podzimní části soutěže jsme zvítězili nad nepříjemným soupeřem

z Verměřovic a připsali si do tabulky tři body. To nám zajistilo v polovině soutěže jedenácté místo se čtrnácti body.

Nedělní zápas se hrál na velmi těžkém terénu, který se podepsal na kvalitě hry, jenž se proměnila v tuhý boj, místy až v gladiátorské hry. Do utkání naše mužstvo nevstoupilo nejlépe a v osmé minutě už jsme, po chybě ve vlastním pokutovém území, prohrávali 0:1. Dále jsme však trpělivě hráli ze zajištěné obrany a snažili se soupeře ohrozit

z rychlých protiútoků. Tato strategie se vyplatila již ve 14.minutě, kdy do velkého vápna pronikl důrazný M.Fater, jehož brankář hostí srazil a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten, výše jmenovaný, s přehledem proměnil a vyrovnal na 1:1. Ve 33.minutě předvedli krásnou akci, jak z učebnice moderního fotbalu, Bohunek s M.Faterem, který zvýšil na 2:1.

Ve druhé půli byla hra opět vyrovnaná a čekalo se, kdo ze soupeřů udělá chybu. Tu jsme, bohužel, udělali my, když jsme v 76.minutě neubránili rohový kop a hosté se mohli radovat z vyrovnávacího gólu – 2:2. Naši hráči však nesložili zbraně a o tři minuty později, po zahraném trestném kopu, nás poslal opět do vedení na 3:2 Voleský. Od této obdržené branky soupeř otevřel hru ve snaze vyrovnat, ale tím mu v obraně vznikaly volné prostory, do kterých pronikal především bojovný Holínka. Jeho snažení přineslo ovoce v 90.minutě, kdy se ocitl sám před hostujícím brankářem a upravil konečný stav utkání na 4:2.

Všem hráčům patří velká pochvala a uznání za bojovný výkon a vůli po vítězství, které jsme tak nutně potřebovali.

Na závěr bychom chtěli poděkovat obecnímu zastupitelstvu a především starostce, paní Šafářové, za zájem a podporu, kterou věnují nejen mužstvu dospělých, ale především mládeži, která tak může trávit volný čas sportováním.