ZIMNÍ  PŘÍPRAVA MUŽI  -  PŘÁTELSKÉ  UTKÁNÍ

Sestava:                                                Hůlka

(46.Hůlka)

M.Fater

(37.Holínka)

Branky:  25. a 29. T.Bače, 75.Holínka

V neděli 9.3. jsme odehráli v průběhu přípravného cyklu již druhý zápas se soupeřem z Kerhartic.

Celé utkání jsme byli lepším týmem a mohli vyhrát ještě větším rozdílem, ale opět nám nevycházela koncovka. Stoprocentní šance ještě měli Voleský, M.Fater, T.Bače i Patrik Hůlka, který pro nedostatek hráčů nastoupil, místo zraněného Volfa, do druhé půle v roli pravého záložníka. V obranné fázi jsme se též dopouštěli řady chyb, což by silnější soupeři, se kterými se potkáme v soutěžních utkáních 1.B třídy, z velké části potrestali. Ve 25. minutě vybojoval T.Bače míč na soupeřově polovině, „vymotal“ dva obránce a krásnou střelou z 18 metrů otevřel skóre. Ve 29. minutě unikl po levém křídle M.Fater, na jeho centr si naběhl opět T.Bače a nohou z první zvýšil na 2:0.

V 75. minutě překopl Hůlka hostující obranu, kam si naběhl a perfektně převzal míč Holínka

a sám před brankářem s přehledem navýšil na 3:0. V 82. minutě jsme inkasovali po rychlém brejku, když naše obrana nechala v pokutovém území nepokrytého protihráče.

Za zmínku stojí výkon Tomáše Hanuše, který dokázal, že ani po dvouleté pauze nezapomněl nic ze svého fotbalového umění.

Ve čtvrtek 13.3. v 18.30 hod. hrajeme opět v Ústí nad Orlicí přátelské utkání s atraktivním soupeřem Valašské Meziříčí U19 ( třetí nejvyšší soutěž dorostu ) . Zápas by nás měl prověřit jak z fyzické kondice, tak z rychlosti, což tento tým bude pravděpodobně praktikovat.