Sestava:                                                        Hůlka

(Vaňous)

Voleský       Bohunek

(Holínka)

Branka: 14´ a 30´ Bohunek, 49´ Holinka, 50´ Špatenka

Čtvrteční (27.2.) přátelský zápas s Miletínem (1.B třída Hradeckého kraje) byl nejpovedenějším z letošní probíhající zimní přípravy. Výtečný presink po celém hřišti, dobře organizovaná obrana a rychlé protiútoky nás zdobily celý zápas.

Ve 14. minutě Bohunek mířil přesně pod břevno a bylo 1:0. Ve 30. minutě Špatenka vybojoval ve středu hřiště míč a chytrou přihrávkou vyslal rychlého Bohunka do brejku, ten obešel hostujícího brankáře a zvýšil do prázdné branky na 2:0. Ve 39 minutě podnikli hosté útok po naší levé straně a následná přihrávka do našeho vápna našla zcela volného protihráče, který už měl snadnou šanci ke snížení na 2:1.

Z kraje druhého poločasu  (tj. ve 49´ ) po ose Sedláček -Bače T. -Holinka zvýšil poslední zmiňovaný na 3:1. O minutu později vymetl spodní růžek soupeřovy branky z trestného kopu Špatenka a uzavřel celkové skóre na 4:1. Po tomto gólu jinak atraktivní fotbal poněkud ztratil na své výbušnosti, ale utkání si stále udržovalo na 1.B třídu vysokou úroveň.

Doufejme, že se nám vzestupnou formou celého týmu podaří, pokud ne zvýšit, tak alespoň udržet se na stejné úrovni, protože s takovouto hrou nemůžeme 1.B třídu opustit.