Řetová - Valašské Meziříčí

MUŽI  A

Řetová  -  Valašské Meziříčí (U 19)

4:1    ( 2:1 )

Sestava:                                                Zvalený

(Hůlka 46‘)

Gloser        Sedláček           Vencl       Bače L.

Špatenka

Müller       Bače T.                    Vaňous         Vašina

(Holínka 46‘)    (Šimek 46‘)

Bohunek

Branky: 30´ Vašina, 40´ Bače T., 67´ a 70‘ Holínka

Soupeř začal zápas ve vysokém tempu celoplošným presinkem, což našim hráčům dělalo potíže s kontrolou míče. Snažili jsme se z tohoto tlaku dostat krátkými přihrávkami na co nejméně dotyků, ale moc se nám to nedařilo. Ve 13‘ jsme navíc chybovali v rozehrávce před naším pokutovým územím, čehož hosté využili a otevřeli skóre utkání na 1:0

Ve 34‘ vyslal Bohunek do šance Vašinu, jenž se ocitl sám před brankářem a srovnal na 1:1.

Ve 36‘ měl stoprocentní šanci Bohunek, který vypresoval ve středu hřiště míč a z asi 30 m sel nikým neohrožován sám na brankáře hostí, kterého k naší škodě jen nastřelil.

Ve 40‘ vhazoval do soupeřova vápna aut aktivní Bohunek, Sedláček hlavou prodloužil na zadní tyč, kam si naběhl Tomáš Bače a nohou z první zvýšil na 2:1.

V 67‘ opět Bohunek zahrál rohový kop, Bače T. hlavičkoval do tyče a důrazný Holínka míč dorazil do branky a bylo to 3:1.

O tři minuty později chybovala hostující obrana v rozehrávce, čehož využil opět dotěrný Holínka a upravil na konečných 4:1.

Soupeři už poslední půlhodinu docházeli síly z jejich fyzicky náročného způsobu hry, což jsme tentokrát dokázali brankově využít.

Zápas to byl pohledný z obou stran rychlý s kombinační hrou po zemi. Pozitivní byl v tom, že jsme si vyzkoušeli hru pod tlakem, s čímž jsme si (nutno poznamenat, že i díky regulérní velikosti hřiště) dokázali v celku dobře poradit.

Poslední přípravný zápas hrajeme v Mandl aréně v neděli 23.3. v 16:00 hod se sousední Sloupnicí.