Sestava:                                                          Hůlka

Branky: 7.Volf, 60.Jiroušek, 80.T.Bače

ČK: Hůlka

ŽK: Voleský, Volf

Po vynikajícím výkonu celého mužstva jsme si odvezli z hřiště vedoucího celku Cerekvic tři mimořádně cenné body.

Už od první minuty jsme byli aktivnější a na našich hráčích byla vidět velká chuť do hry. Již v 7.minutě poslal ideální přihrávku Voleský, tzv. českou uličkou, na Volfa, který nekompromisně prostřelil domácího gólmana a poslal nás do vedení 0:1. Komplikace nastala v 10.minutě, kdy, po chybě v obraně, šel sám na vyběhnuvšího Hůlku cerekvický útočník

a náš brankář musel situaci řešit faulem, za což dostal červenou kartu a my se rázem ocitli

na hřišti pouze v deseti hráčích. Jelikož s námi na zápase nebyl druhý brankář Šilar, tak

na sebe vzal zodpovědnost Šimek a je třeba podotknout, že si počínal velmi dobře!

Ve 25.minutě však, po kombinaci domácích před naším velkým vápnem, vyrovnávacímu gólu zabránit nemohl.

Přestože jsme hráli v deseti, tak na hřišti to nebylo poznat a až do konce utkání jsme byli pohyblivější a kombinačně nápaditější než soupeř.

V 60.minutě vybojoval na útočné polovině míč Jiroušek a sólem přes dva hráče se dostal před domácího brankáře a s přehledem nás opět poslal do vedení 1:2. Podobný kousek předvedl i Lukáš Bače, ten však ve finálovém okamžiku přihrál svému bratrovi Tomášovi, jenž akci dokončil a zvýšil na 1:3. V 85.minutě jsme ovšem nechali domácího hráče vystřelit z hranice pokutového území a kontaktní gól byl na světě 2:3. Posledních pět minut naši hráči odehráli takticky velmi dobře a vítězství uhájili.

Byl to jednoznačně nejlépe odehraný zápas celé sezóny – klobouk dolů!

Poslední utkání, které definitivně určí, zda setrváme v krajské soutěži 1.B třídy, odehrajeme na domácím hřišti v sobotu 20.6. od 16.00 hod. a soupeřem nám bude tým z Verměřovic.