Sestava:                                                     Hůlka
                                  Volf         Jiroušek                Vaňous     Holínka
                           (56.T.Bače)(75.Hanuš)                              (51.Vencl)
                                                                   Voleský
                                                                (79.Šimek)

Nedělní derby v Ústí jsme prohráli 2:0 a v tabulce se propadli na 10.místo, jen se šestibodovým náskokem na poslední tým Morašic.
První poločas se nám celkem povedl. Byli jsme dříve na míči, měli většinu odražených balónů a ani v držení míče jsme nebyli horší. Domácí hráli jednoduchou, snadno čitelnou hru, kdy jediný způsob přechodu do útoku byl nakopnutý míč na nabíhající krajní hráče, s čímž jsme si poměrně snadno poradili.
Od začátku druhého poločasu domácí taktiku hry změnili a začali hrát kombinační hru po zemi, na krátké přízemní přihrávky a zatlačili nás před naše pokutové území. Této soupeřově převaze jsme napomohli svojí pasivitou, kterou si hráči skoro už pravidelně přinášejí z kabin do druhé půle. Rozhodující moment zápasu byl v 62.minutě, kdy rozhodčí špatně posoudil nedovolenou hru rukou před naší bránou ( rukou hrál domácí hráč, který se po zápase přiznal) a po následné penaltě jsme prohrávali 1:0. S touto křivdou se naši hráči těžce vyrovnávali. Projevilo se to na nesoustředěnosti se na hru a proto jsme v 69.minutě, po rohovém kopu soupeře, prohrávali již 2:0.
Soupeř si tři body určitě zasloužil, neboť my jsme si nevytvořili prakticky žádnou vyloženou šanci, ale ne tímto způsobem.
Příští (velikonoční) zápas hrajeme v Mandli v neděli 5.3. od 16.00 hod., kde budeme hostit tým z Čisté.