Sestava:                                           Hůlka

Vaňous                         Voleský

(46.Bohunek)

Branky: 87.Bohunek, 88.Chudý

ČK: Flídr

První jarní zápas v Mandli jsme prohráli díky pasivní hře. Málo jsme se tlačili před soupeřovu bránu, přestože v držení míče jsme měli navrch. Chyběla nám kolmá, překvapivá přihrávka dopředu a následná malá podpora, především záložní řady, v útoku.

Za to jsme byli potrestáni ve 26.minutě, kdy jsme inkasovali gól z pokutového kopu a

ve 45.minutě, kdy nás hosté překvapili rychlým protiútokem.

V 60.minutě jsme nedokázali odbránit trestný kop a skóre již bylo ostudné 0:3. Navíc,

za druhou žlutou kartu, musel do kabin Petr Flídr a utkání jsme dohráli v deseti hráčích. Až v tomto okamžiku se naši hráči „kousli“ a začali aktivně dobývat branku soupeře, k čemuž velkou měrou přispěl střídající Roman Chudý. Ten v útočné fázi dal mužstvu myšlenku a svou příkladnou zarputilostí strhl i ostatní hráče! Jako jediný začal plnit smluvené taktické pokyny a navíc zařídil oba naše góly. První, když zaskočil hostující obranu překvapivou patičkou

na nabíhajícího Tomáše Bačeho, který se neohroženě probil do soupeřova vápna. Lanškrounským hráčům nezbylo nic jiného, než ho faulovat a následnou penaltu s přehledem proměnil Tomáš Bohunek. Druhý gól dalo už naše „štístko“ samo, po geniálním pasu Hanuše.

Škoda, že se naše mužstvo probralo až ke konci utkání, zbytečně jsme ztratili tři body!

V neděli 19.4. v 17.00 hod. hrajeme velmi důležitý zápas v Morašicích, které okupují poslední příčku tabulky a jestliže naše setrvání v soutěži má mít reálné rysy, tak vítězství by mělo být povinné.

Ještě se s vámi chceme podělit o velmi radostnou událost, našemu spoluhráči Tomáši Bačemu se narodil syn Matyáš. Doufejme, že budoucí hvězda řetovského fotbalu. Blahopřejeme!